کایروپراکتیک و درمان دستی و کاربرد آن در فیزیوتراپی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلکایروپراکتیک یا ماساژدرمانی نوعی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که بر اختلالات موجود در دستگاه ماهیچه ای اسکلتی، سیستم عصبی و همچنین تأثیر این اختلالات بر سلامت عمومی فرد تمرکز دارد. معمولا از خدمات ماساژ درمانی برای درمان بیماری های عصبی عضلانی نظیر کمردرد، کایروپراکتیک دیسک گردن و درد مفاصل دست و پا استفاده می شود اما کاربرد آن تنها به این موارد محدود نیست.

استئوپاتی نیز متدی برای ارزیابی، درمان و پیشگیری از طیف وسیعی از بیماری ها و مشکلات فیزیکی است. پزشک متخصص استئوپاتی، از ترکیبی از حرکات، کشش ها، ماساژ بافت نرم و تکنیک درمان های دستی بر روی عضلات و مفاصل استفاده می کند تا عملکرد آن ها را بهبود دهد، درد بیمار را تسکین دهد و همچنین روند بهبودی را تسریع بخشد.

متخصصین ما در کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی، سطح کیفی زندگی را بهبود می بخشند. متخصصین ما با استفاده از تکنیک های مختلف توانبخشی از جمله درمان دستی به مداوای بیماران می پردازند.

افرادی که در طول زندگی خود همواره با مشکلاتی نظیر کمردرد، خشکی گردن، کشیدگی عضلات شانه و سایر ناراحتی های جسمانی مواجه بوده اند، می توانند با مراجعه به کلینیک ما با بررسی علائم بیماری توسط متخصصین ما، علل بروز این علائم را مشخص کنند.

در کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی، برای طیف گسترده ای از مشکلات جسمانی از سردرد گرفته تا خار پاشنه و آسیب دیدگی های ورزشی درمان ارائه داده می شود.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل