عوامل مؤثر در ناراحتی های ستون فقرات

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلبه غیر از عوامل مادرزادی و ادیوپاتیک مانند اسکولیوز ستون فقرات، پاتولوژی هائی چون سل، عواملی چون آسیب های بدنی که شامل تصادف، زمین خوردن، عدم توجه به نگهداری اندام به طرز صحیح هنگام بیداری و خواب، غلط برداشتن اجسام سبک یا سنگین، آسیب دیدگی های ورزشی یا شغلی، از عمده ترین عامل های آسیب ستون فقرات است.

این آسیب دیدگی ها در کشورهای صنعتی به صورت اپیدمی در آمده و اثرات جبران ناپذیری روی جوامع در سطوح مختلف گذاشته است. برای مثال، در ایالات متحده بالاترین درصد آسیب دیدگی ها به ستون فقرات ربط دارد، به طوری که 25 میلیون آمریکایی در هر سال، یک روز کاری را به علت کمردرد از دست می دهند.

آمارهای دیگر هم نمایانگر این است که 60 درصد جمعیت بالای 30 سال امکان مبتلا شدن به امراض ستون فقرات را دارا هستند. این معضل در این گروه سنی می تواند عواقب اجتماعی ناهنجاری را در جامعه ایجاد کند. این مشکلات باعث انجام تحقیقات وسیعی در کشورهای صنعتی مانند ایالات متحده، ژاپن، استرالیا، انگلیس و غیره شده است.

با مقایسه روش های مختلف مانند پزشکی روز (Allopathic Medicine) و فیزیوتراپی، درمان کایروپرکتیک با فاصله زیاد هم از لحاظ زمان درمان و هم از لحاظ اقتصادی و مهم تر از همه، هم از لحاظ میدان بهبودی، موثرتر عمل کرده است.

در کشور ما هم احتیاج به دکترکایروپرکتیک غیرقابل انکار است و با صنعتی شدن و پیشرفت های روزافزون در علم پزشکی ما، کایروپرکتیک می تواند در این امر مهم کمک شایانی به جامعه باشد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل